Algemene adressen en telefoonnummers

Algemene adressen en telefoonnummers

BESTUUR :
Voorzitter Raymond Winterswijk 06-55772881 voorzitter@svwalcheren.nl
Secretaris Rob Verdam  06-50252648 secretaris@svwalcheren.nl
Penningmeester Hans Schipper 06-51422794 penningmeester@svwalcheren.nl
FINANCIELE ZAKEN
Ledenadministratie Chris Jansen 0118-473067 06-42676358 ledenadministratie@svwalcheren.nl
Contributieadministratie Marlissa Zuidgeest 06-55875750 contributieadministratie@svwalcheren.nl
Spelerspassen Edward Laarman 0118-460203 06-38439912 spelerspassen@svwalcheren.nl
Vrijwilligerscoordinator Wim de Looff swdelooff@zeelandnet.nl
PR & SPONSORING
PR
Sponsorcommissie Rody Degeling 06-54971673 pr@svwalcheren.nl
Sponsorcommissie Jeroen Dijker 06-19170637 pr@svwalcheren.nl
Sponsorcommissie Micha Bijleveld 06-15066228 pr@svwalcheren.nl
Webmaster Michiel de Nood 0118-415207 06-46843913 webmaster@svwalcheren.nl
Club van Honderd Alex van Buren 0118-418885 06-14193593 alexburen@zeelandnet.nl
TECHNISCH COORDINATOREN
Technisch coördinator bovenbouw(1e/2e/3e/JO19-1/JO17-1) Rene van Herpen 06-55134116 Pandemonium_68@zeelandnet.nl
Technisch coördinator onderbouw(JO15-1/JO13-1/JO11-1/JO9-1)  Herman Vermeulen  0118-707055  vermeulen9@zeelandnet.nl
COORDINATOREN
Coordinator senioren / dames / G Martin Jansen 0118-471073 06-41162881 coordinator-senioren@svwalcheren.nl
Coördinator JO19 Ton Oosthoek tonsan@zeelandnet.nl
Coördinator JO17 Rene Boot 06-27261405 rebo@zeelandnet.nl
Coördinator JO15 Vacant
Coordinator JO13 Vacant
Coordinator JO11 Jan-Machiel van Wezel 06-21324943 jmvanwezel@gmail.com
Coordinator JO9 en JO7 Rody Degeling 06-54971673 rody@tsa-bv.nl
WEDSTRIJDZAKEN
Wedstrijdsecretaris Huib Meerman 0118-417800 06-18968154 wedstrijdsecretaris@svwalcheren.nl
Scheidsrechterzaken Niels Francke 06-36366875 scheidsrechterzaken@svwalcheren.nl
SPORTMEDISCH TEAM
Verzorger (A-licentie) Anita van den Hemel 06-46111501 info@anibody.nl
Verzorger (A-licentie) Marian Louwerse 06-10781702  marianlouwerse@hotmail.com
Verzorger (A-licentie) Cindy de Quelereij 06-25091207  cindykats@zeelandnet.nl
FACILITAIR
Kleding & Materialen Benny v/d Waeter 0118-415670 bvdw@zeelandnet.nl
Kleding & Materialen Jos Ruigrok 0118-468809 06-43816070 josruig4@telfort.nl
Accomodatie Benny v/d Waeter 0118-415670 bvdw@zeelandnet.nl
Accomodatie Jos Ruigrok 0118-468809 06-43816070 josruig4@telfort.nl
CLUBHUIS
Clubhuis coördinator John Lijnse 06-36366875
Evenementen Jerney Viergever jerney_viergever@hotmail.com
Bezoekadres : Sportpark Bonedijke 0118-468113
Olympiaweg
4383 BB Vlissingen
Postadres : Postbus 5044
4380 KA Vlissingen
KvK-nummer : 22019296 Toto Lotto: (code 56-31)