Trainers en Leiders

Trainers en leiders
Senioren:

1e 
Kevin Hollanderkevin den hollander 06-12788902 kevin_hollander@hotmail.com trainer/coach
Marlon Moeal 06-14552656 marlonmoeal@gmail.com Ass. trainer
Jeroen Hollanderjeroen den hollander 479958 06-10604948 jholl13@zeelandnet.nl leider
Anita van de HemelAnita vd Hemel 06-46111501 verzorgster
Cris Wielders 06-51226987 Zirc@zeelandnet.nl grensrechter
Ron van HuizenRon van Huizen 06-53912276 keeperstrainer
Francois  MechielsenFrancois mechielsem 479924 06-20413685 kloos64@hotmail.com materiaal
2e
 Martin de Nooijer  0630968475  Bas-kim@kpnplanet.nl Trainer
 Vacant leider
Vacant 0 grensrechter
3e
Jasper Florie 06-17139067 trainer
Jacco Jansen 06-27320429 jac.co@zeelandnet.nl leider
Yorick Verhage 06-30737375 ass. trainer
Sjoerd Reijnhoudt 06-20092469 ass. trainer
4e
Jeroen Dijker 06-19170637 dijkpeer@zeelandnet.nl leider
Chris Jansen 06-42676358 cfjansen@zeelandnet.nl leider
5e
Emiel Duit 06-41764445 emielduit@gmail.com trainer
Johan de Vlieger 06-28907714 leider
VR1
Nancy Bahadoer  06-48795736

nance_1976@hotmail.com

trainster/leider
John Uytdehaag 06-50804232 ass trainer en keeperstrainer
G1
Stijn van Leeuwen 06-37121841 stijnvanleeuwen@live.nl trainer
Els Mechielsen 479924 06-20413685 kloos64@hotmail.com leider

Jens de Ridder                                                       0651150302                 jensdr94@gmail.com                                               trainer

Junioren en pupillen:

Elftal Naam trainer Telefoonnummer E-mailadres
JO19-1 Anthony Opreciio 06-23272574  anthonyoprecio@gmail.com
JO19-1 Timo Louwerse 06-48222882  klouwerse@zeelandnet.nl
JO19-2 Berty Verginie 06-82367811  bertyverginie@gmail.com
JO17-1 Renaldo Jacobs 06-52033743  renaldo88@zeelandnet.nl
JO17-1 Eric Louwers 06-50997013  elouwerse69@zeelannet.nl
JO17-2 Jos vos 06-13897991  vosco@zeelandnet.nl
JO17-2 Lodie Everts 06-28903966  leverts@zeelandnet.nl
JO17-3 Raijmond Snaaijer 06-4239207  raijmond@gmail.com
JO17-3 Ed Schroevers 06-4051052  edschroe@zeelandent.nl
JO15-1 Norman Verhage 0118-414674  monalisa@planet.nl
JO15-2 Clemens Bokmans 06-82755711  jmbokmans@gmail.com
JO15-2 Jan- Machiel van Wezel 06-21324943  jmvanwezel@gmail.com
JO15-3 Marco Schroevers 06-42451314  marcosc@live.nl
JO15-3 Imke   Kuyper 06-28814829  ikuijper@zeelandnet.nl
JO15-4 Dennis de Rijke 06-22377131  dderijke@zeelandnet.nl
JO15-4 Marcel van Ruiten 06-53801979 mvanruiten@zeelandnet.nl
JO15-5 Mark Mol 06-24217484  markquint91@gmail.com
JO13-1 Remco Bergs 06-46160815  rpbergs@planet.nl
JO13-1 Tom Dommisse 06-45480853  dommisset@gmail.com
JO13-2 Juriaan Winterswijk 06-21396444  j.winertswijk@zeelandnet.nl
JO13-2 Niek Schuitema 0118-460711  deschuitjes@zeelandnet.nl
JO13-3 Egbert Kattenbroek 06-31658481 egbertkat@gmail.com
JO13-3 Robert Michielsen 06-43817100 robertmichielsen@gmail.com
JO13-4 Danny Cevaal 06-36306829  dcevaal@kpnmail.nl
JO13-4 Jordy Goedbloed 06-29063731  jordiq@hotmail.nl
JO13-5 Maarten de Beer 06-37020285 mdebeer_1@live.com
JO13-5 Jeroen van Leeuwen 06-55077841 jeroenvl98@gmail.com
JO11-1 Huib Meerman 06-18968154  hmeer@zeelandnet.nl
JO11-2 Richard Leijdekker 06-23011421  riesmanon@zeelandnet.nl
JO11-3 Shiv Cornett 06-16137006  shivdc1997@hotmail.com
JO11-4 NNB ************** *************************
JO11-4 NBB ************* *************************
JO11-5 NNB ************* *************************
JO11-5 NBB ************* **************************
JO9-1 Richel Lefevre 06-18238849  liarich@zeelandnet.nl
 JO9-1 Mark Tramper 06-10919609  marktramper@kpnmail.nl
 JO9-1 Dhr. Hoekstra 06-18711971  hinne@hoekstrasolutions.com
JO9-2 Paul Bunnik 06-19906575  burjaars@zeelandnet.nl
JO9-2 Ivan Colomer 06-16805933 ipcolomer@live.nl
JO9-3 Mick Vujovic 06-81901301  mickvujovic@gmail.com
JO9-3 Thjs Grevink 06-50969620  Tfmgrevink@gmail.com
JO9-4 Jos Kaijser 0118-419647  jkaijser@kpnmail.nl
JO9-4 Danielle Kaijser  jkaijser@kpnmail.nl
JO9-4 Dennis Lagrand 06-53439979  dennisenkimlagrand@hotmail.com
JO9-4 Kim   Lagrand  dennisenkimlagrand@hotmail.com
JO9-5 Tim Weijers 06-24777475  timweijers@live.nl
JO9-5 NBB ************* *******************************
JO9-6 Derk Dewitte 06-28407812  vanloenhout@odyzee.nl
JO9-6 Richard Leijdekker 06-23011421  riesmanon@zeelandnet.nl
JO9-7 NBB ************** ******************************
JO9-7 NBB ************** *************************** ***
JO7-1/2 NNB

 

 

Keepers jeugdtrainer
    RobinStruik robin_struik@hotmail.com 06-42236393
  Trainer SvenFiktorie
Trainer Youri van Huizen